Psichologinė pagalba Jums ir Jūsų artimiesiems

Stresas – Mūsų Mintys ir Nieko Daugiau

Stresas supa mus visus

Kasdien visame pasaulyje daugybė žmonių patiria minčių sukeltą nerimą, įtampą, stresą… Stresas ir įtampa, atsiradęs emocinis ir fizinis išsekimas, nuolatinis nuovargis – tikrai nepadeda mėgautis gyvenimu, o ir neretai veda į destrukciją. Jei jaučiate, kad jums ar jūsų artimam žmogui reikalinga profesionali pagalba, nebūkite abejingi, išdrįskite kreiptis psichologinės pagalbos ir – SVARBIAUSIA – LAIKU.
Apie tai kalbama daug, atliekami brangiausi moksliniai tyrimai, pagrindžiantys minčių keitimo įtaką mūsų gyvenimo kokybei. Gautos išvados (mokslininkų įrodytos fiziologiškai) tik patvirtina hipotezę: “Kai įsijungia mūsų emocijos – protas išsijungia!“ .
Kokios rekomendacijos, kaip tvarkytis su varginančiu, gyvenimo kokybę mažinančiu stresu?

Stresas yra įveikiamas 

Stresas

Dvi taisyklės:
Pirma – pakeiskite savo mintis ir pasikeis jus supantis pasaulis!
Antra – būkite atviri pasauliui, nes naujų patirčių priėmimas, jų reikšmės suvokimas yra tas vienintelis kelias, padedantis išsilaisvinti iš slegiančios, varginančios streso sukeltos būsenos.

Todėl labai svarbu ugdyti sąmoningumą, dėmesingumą, įsisąmoninti, kas su mumis vyksta šią akimirką, ką mes jaučiame, kokios kyla mintys, kaip į tai reaguoja mūsų kūnas.

Kaip tai padaryti?
Pradėti galima nuo sąmoningo dabarties suvokimo:
Trumpas pratimas:
https://soundcloud.com/user-717057088/05-pilnaprotaujancio-arba-samoningo-realybes-suvokimo-pratimas
Atminkite,
Tik nuoseklus darbas duoda rezultatus.
Kartais tai užtrunka, kartais vienam įveikti stresą per sunku, todėl kviečiu susitikti ir atvira širdimi eiti nauju keliu laimės ir sėkmės link!


Nuoširdžiai, psichologė Rasa Pališkienė

Atsiliepimai

avatar
  Sekti  
Pranešti
Close Menu